facebook
Logo firmy

Odbiory elektryczne

Oferta » Odbiory elektryczne

Naszą specjalizacją są odbiory elektryczne od deweloperów, domów jednorodzinnych i lokali usługowych. W czasie odbioru zostają sprawdzone instalacje elektryczne, które poddawane są szczegółowym próbom i pomiarom. Badamy skuteczność ochrony przeciwporażeniowej, przewodów, rezystencję izolacji oraz wyłączniki różnicowo prądowe. Urządzenia elektryczne muszą zapewniać bezpieczeństwo wszystkim domownikom i użytkownikom lokali. Każdy pomiar elektryczny jest zakończony wystawieniem protokołu przez uprawnionego elektryka.

W czasie odbiorów elektrycznych (Warszawa i okolice) używamy profesjonalnych narzędzi, które pozwolą na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Dzięki naszej doświadczonej kadrze pracowników mają Państwo pewność, że dom jednorodzinny, mieszkanie czy lokal usługowy jest pozbawiony wad w zakresie instalacji elektrycznych oraz zgodny z projektem.

Nasi doświadczeni eksperci dbają o fachowe odbiory elektryczne różnych inwestycji na terenie Warszawy i okolic. Na rynku istniejemy już wiele lat dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Wykonując zlecenie zawsze dbamy o każdy szczegół kierując się przepisami budowlanymi. Jesteśmy po to, by nie musieli Państwo przejmować się stanem technicznym swojego nowego mieszkania, bezpieczeństwem użytkowania, zgodnością mieszkania lub domu z umową deweloperską, a także niezauważonymi błędami, które mogą być widoczne dopiero po latach. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego. Nasz ekspert doradzi najlepsze rozwiązania i ustali dogodny dla Państwa termin spotkania.