facebook
Logo firmy

Podłączenie AGD

Oferta » Podłączenie AGD

Trudno wyobrazić sobie gospodarstwo domowe bez sprzętów AGD. Małe sprzęty takie jak mikrofalówka czy mikser nie wymagają oczywiście specjalistycznego podłączenia do źródła prądu, ale jeżeli zdecydujemy się na zamontowanie pieców akumulacyjnych, płyt indukcyjnych, płyt elektrycznych, piekarników elektrycznych niezbędny okaże się doświadczony elektryk, który podłączy AGD w odpowiedni sposób. Jeżeli z powodu złej instalacji dojdzie do awarii urządzenia, gwarancja nie obejmie naprawy ani wymiany sprzętu. Dlatego odradzamy podłączanie AGD na własną rękę.

Nasza firma oferuje rzetelną i fachową pomoc w podłączeniu i naprawie artykułów gospodarstwa domowego. Serwisujemy i usuwamy awarie urządzeń wszystkich marek. Zależy nam, aby nasza firma była kojarzona z profesjonalną obsługą i fachowym serwisem, dlatego zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Usługi prowadzimy dla klientów prywatnych w domach i mieszkaniach oraz w biurach i instytucjach.

Naszą firmę tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem w zawodzie, dzięki czemu możemy zagwarantować państwu fachową pomoc w każdej sytuacji. Oprócz podłączenia AGD w Warszawie i okolicach chętnie przeprowadzamy krótki instruktaż z optymalnej obsługi urządzenia. Dbamy o ekonomiczne oraz ekologiczne kwestie użytkowania urządzeń elektrycznych, dlatego staramy się zawsze doradzić, jak zmniejszyć poziom pobieranej energii. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem. Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązania i przyjedziemy tak szybko jak to możliwe, by zakupiony sprzęt mógł być użytkowany.