facebook
Logo firmy

Pomiary elektryczne

Oferta » Pomiary elektryczne

Jedną z naszych specjalizacji jest świadczenie usług przeglądów i pomiarów elektrycznych w Warszawie i okolicach. Jako specjaliści w swoim fachu wiemy, że tylko profesjonalne i dokładne pomiary elektryczne są gwarancją bezpieczeństwa i niezawodnej pracy instalacji elektrycznej. Jesteśmy specjalistami w zakresie instalacji elektrycznych z dużym doświadczeniem zawodowym. Najlepszą gwarancją precyzyjnej realizacji zlecenia jest nasza kadra pracowników oraz nowoczesne narzędzia pomiarowe, którymi dysponujemy.

Po każdym pomiarze instalacji elektrycznych sporządzamy protokół z wnioskami pokontrolnymi i wskazaniami, mającymi na celu poprawę stanu instalacji w razie potrzeby. W przypadku wykrycia nieprawidłowości w instalacji elektrycznej podejmujemy się również prac naprawczych, by przywrócić instalacji pełną sprawność. Po naprawie ponownie dokonujemy pomiaru elektrycznego potwierdzającego poprawne działanie instalacji.

Ze względu na to, że zatrudniamy wyłącznie doświadczonych elektryków z niezbędnymi uprawnieniami zawodowymi, wszystkie wykonywane przez nas usługi kontrolne w zakresie instalacji elektrycznych przeprowadzamy skutecznie i szczegółowo, zgodnie z obowiązującym prawem. Pomiary elektryczne (Warszawa) możemy wykonać w obiektach każdego typu, który zawsze jest traktowany indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy atrakcyjną ofertę cenową na podstawie liczby punktów pomiarowych lub liczby lokali w przypadku budynków mieszkalnych.