facebook
Logo firmy

O firmie

Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, pragniemy tworzyć ofertę elastyczną, która będzie dostosowana do wciąż zmieniających się potrzeb naszych klientów. Wiemy, że tak samo jak ewoluują technologie, wraz z nimi zmieniają się usługi elektryczne. Nadążamy za tym trendem, przez cały czas pozostając w czołówce.  Jesteśmy firmą ze sporym bagażem doświadczeń zawodowych, działamy na rynku warszawskim już od pięciu lat. Naszym atutem jest zespół fachowców będących jednocześnie solidnym filarem firmy. To wiedza i doświadczenie każdego z członków zespołu pozwala nam na kompleksowe działanie i daje gwarancję solidnie wykonanej pracy. Nasi specjaliści posiadają nie tylko kierunkowe wykształcenie, ale również certyfikaty i uprawnienia.Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz najlepiej wykonaną usługę.

To tylko kilka powodów, dla których współpraca z nami jest opłacalna. Obecnie bardzo trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez elektryczności. Ciągle powiększająca się liczba posiadanych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, stanowi duże wyzwanie dla istniejących sieci i instalacji elektrycznych. Konieczność ich modernizowania może być znacznie szybsza, niż ktokolwiek się tego spodziewa.

Doskonale znamy wszystkie problemy, jakie mogą się wiązać z naprawą lub rozbudową instalacji elektrycznych. Pracując w zawodzie już od wielu lat, opracowaliśmy skuteczne i mało uciążliwe metody pracy, nie wpływające na komfort życia naszych klientów, gdy prace są wykonywane w mieszkaniu lub domu. W wykonywanych zleceniach dokładamy wszelkich starań, aby były wykonane na czas, przy użyciu odpowiednich materiałów i spełniając wszelkie wymogi prawne i bezpieczeństwa.

Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, pragniemy tworzyć ofertę elastyczną, która będzie dostosowana do wciąż zmieniających się potrzeb naszych klientów. Wiemy, że tak samo jak ewoluują technologie, wraz z nimi zmieniają się usługi elektryczne. Nadążamy za tym trendem, przez cały czas pozostając w czołówce.